ثبت نام

قوانین و شرایط عضویت رسمی در کانون شاعران معاصر

 

کانون شاعران معاصر دارای شرایط استفاده از خدمات و سیاست کاری خاص خود می باشد که ضروری است پیش از ارسال آثار مطالعه بفرمائید

  1. هرگونه سرقت ادبی و ارسال شعر، داستان و مطالب دیگران به نام خود یا فرد دیگری ممنوع بوده و مسئولیت آن با نویسنده می باشد و کانون شاعران معاصر هیچ مسئولیتی در رابطه با آن ندارد لذا آثار را با نام و نام خانوادگی اصلی خود ارسال نمایید در صورت مشاهده سرقت ادبی، فرد خاطی برای همیشه در لیست سیاه کانون قرار خواهد گرفت. اشعار و مطالب و مقالات ارسالی باید سروده و نوشته خود شما باشد، محتوای هرزه نگاری و اروتیک نداشته و هرگونه نسخه برداری و ویرایش و نقض حق مالکیت معنوی مولفین دیگر نباشد. شایان ذکر است که هر اثر باید دارای اسم باشد ( اختصاص یک نام برای اثر ارسالی جهت ثبت ) حتما همراه با آثار شماره تماس خود را در بخش ثبت نام مرقوم فرمایید تا در صورت نیاز امکان برقراری ارتباط میسر باشد. پس از بررسی آثار دریافتی و تایید کارشناسان کانون، مدارک لازم از شاعران و نویسندگان محترم دریافت، پروفایلشان در سایت ایجاد و ثبت خواهد شد. ارسال مدارک توسط صاحب اثر به منزله درخواست رسمی ثبت ( با رضایت کامل انتشار اثر یا آثار ) از کانون شاعران معاصر می باشد. لطفا آثار را به صورت تکست ( نوشته تایپ شده ) ارسال کنید. آثاری که به صورت عکس نوشته باشد تایید نخواهند شد. هویت اصلی شاعر و نویسنده باید برای کانون شاعران معاصر محرز و ثابت شده باشد، نام مستعار مورد قبول نمی باشد و مشخصات فردی و اصلی شاعر در پروفایل ایجاد شده درج می شود و آثار افراد مجهول الهویه منتشر نخواهد شد.
  2. اطلاعات، تصاویر، شعرها و مطالب ارسالی باید در چهارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد.
  3. ارسال آثار سیاسی و اعتراضی اکیدا ممنوع است.
  4. توهین به افراد، گروه ها، قومیت ها، مذاهب، ائمه اطهار، شخصیت های سیاسی، دینی و دولتی در هر شکل و قالبی ممنوع است.
  5. کانون شاعران معاصر با نظر کارشناسان خود، مجاز به رد یا قبول یک یا تمام مطالب ارسالی، اشعار، آثار و خواسته های کاربران بدون هیچ گونه توضیحی می باشد و حتی المقدور در مواردی به تشخیص تیم مشورتی خود توضیحات مناسب ارائه خواهد شد.
  6. اگر یکی یا همه بندهای فوق و شرایط استفاده و سیاست کاری کانون شاعران معاصر را قبول ندارید، مجاز به ثبت نام و عضویت در کانون شاعران معاصر نمی باشید.

حمایت جداگانه ما:

ارسال شعر فقط در اینستاگرام رایگان می باشد و بعد از صد پست، ارسال جدید خواهد بود.

برای بازدیدهای بیشتر در گوگل و سئو فضای مجازی از اشتراک سایت استفاده کنید

شش ماهه 500/000 تومان
یک ساله 800/000تومان

توجه : ( هر هفته یک شعر و بعد از تایید در سایت بارگذاری خواهد شد)

1- معرفی شاعر ( مبلغ 300 هزار تومان و تایید اشعار)
2- معرفی کتاب ( مبلغ 300 هزار تومان و توضیحات)
3- گفتگوی اختصاصی ( مبلغ 300 هزار تومان و پاسخ به سوالات)

تمام پست ها در سایت کانون و به علاوه به بیش از 20/000شاعر و نویسنده در فضای تلگرام در ۴۰۰ گروه ادبی و ۳/۰۰۰ مخاطب شماره دار در واتساپ با ۳۰ گروه ادبی و استوری و پیج اینستای کانون و همچنین در فیسبوک، آپارات، یوتیوب و پینترست در مجموع بازدید خواهند کرد.
@kanoonshaeranmoaaser

موارد مورد نیاز:
۱- واریز مبلغ 300/000 تومان به شماره کارت بانک آینده به نام عبدالله محمدزاده سامانلو ۶۳۶۲۱۴۱۸۰۵۹۴۸۷۳۵ و اعلام واریزی
۲- ثبت نام در سایت کانون شاعران معاصر
۳- معرفی نویسنده یا شاعر: عکس، شرح حال و رزومه مفید
۴- معرفی کتاب: عکس با کیفیت از جلد ( پشت و روی ) مشخصات نویسنده و رزومه کوتاه + مطالبی از کتاب یا چند قطعه اگر شعر  و یا چکیده کتاب

قوانین و مقررات سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران تهیه و تنظیم گردیده و متقاضی با عزم و اراده خود و بدون هیچ اجبار و اکراهی و با رضایت کامل اقدام به درخواست عضویت رسمی و ثبت آثار با تعرفه هزینه ها (معرفی شاعر، معرفی کتاب و … ) نموده است و سایت مربوطه هیچ گونه مسئولیت و ضمانتی در برابر آثار مخاطب مزبور و هزینه ها دریافت شده نداشته، ندارد، و نخواهد داشت.

مسئولیت پاسخگویی به مراجع قضایی در خصوص شکایت احتمالی در رابطه با محتوای ارسال شده در بخش های مختلف سایت و تالار گفتمان ، شامل شعر، داستان، متن ادبی، نظر، پیام ها، دیدگاه ها و هر متنی که منتسب به نویسنده و صاحب اثر می باشد بر عهده ارسال کننده است و کانون شعر ایران هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.

بعد از ثبت نام حتما هزینه تعرفه ها را به شماره ۶۳۶۲۱۴۱۸۰۵۹۴۸۷۳۵ به نام عبدالله محمدزاده سامانلو بانک آینده واریز نموده و از طریق پشتیبانی سایت یا در واتساپ فیش واریزی و نام کامل خود را به شماره 09902034931 ارسال نمایید.

 

کتاب پرواز نهنگ ها مجموعه اشعار سپید عبدالله محمدزاده سامانلو برای خرید کتاب و واریز باشماره 09902034931 و یا پنل چت در سایت پیام بدهید
دکمه بازگشت به بالا
شروع گفتگو
1
نیاز به راهنمایی دارید؟
Scan the code
سلام
چنانچه سوالی دارید با ما در واتساپ در ارتباط باشید